Preteky o pohár primátora

Dňa 8. júna 2019 za krásneho počasia náš klub v spolupráci s ŠK Kartík usporiadali preteky v skokoch na lyžiach a severskej kombinácii s medzinárodnou účasťou O pohár primátora mesta Banská Bystrica. Pretekov sa zúčastnili všetky 4 slovenské kluby ŠKLBB, ŠK Kartík, KPSL a Ski Club Selce a zo zahraničia prišli borci z Česka, Maďarska, Slovinska a Poľska. Všetkým srdečne ďakujeme za účasť a organizáciu. Z našich športovcov (-kýň) sa najviac darilo Elle Wittmannovej, ktorá vyhrala svoju kategóriu, Michal Valach obsadil vo svojej kategórii výborné 3. miesto a Jakub Garaj v tej istej kategórii skončil na peknom 5. mieste. Viki Môciková a Dominik Murgaš skákali pekne, ale nesúťažne v kategórii predžiakov. Výborné 3. miesto v severskej kombinácii obsadil náš Martin Šidlo. Všetkým našim športovcom, ale aj “konkurentom” srdečne gratulujeme za skvelé výkony!